Služby

Image

Střechy na klíč, opravy střech

Střecha je nejdůležitější částí domu a proto se říká, že střecha dělá dům. Potřebuje novou střechu rychle? Nechte si udělat střechu na klíč! Máme zkušenosti se všemi typy střech. Při výběru nové střechy se věnujte třem hlavním vlastnoste - funkčnost, životnost a vzhled.

 

 

Image

Klempířské a pokrývačské práce

Klempířské práce jsou práce s plechem. Klempíři oplechují vše, co vystupuje ze střechy - komíny, antény, vikýře, atiky, pochozí lávky, aby zde nedocházelo k zatékání. Klempíři mohou pokrýt celé střechy plechovými pláty. Pokrývačské práce jsou pro jednoduché opravy střech, rekonstrukce střech nebo při realizaci střechy na klíč. Pokrývači umějí montáž střešních oken, bezpečnostních prvků a další.

 

 

Image

Montáž střešních oken

Profesionální montáž střešních oken na Váš dům. Pro dostatek slunečního svitu instauleme střešní okna.     Umíme to rychle a instalujeme vždy kvalitní značková okna.

 

 

 

ImageTesařské práce 

Provádíme veškeré tesařské práce související s novou střechou, opravy a rekonstrukce stávajících krovů, jednotlivých trámů a laťování. Tesařské práce a vázané tesařské konstrukce jako jsou - krovy, altány, prgoly, přístřešky, stání pro auta a jiné. Provádíme  impregnaci trámů a chemickou ochrana krovů a mnoho dalšího.

 

Image

Krovy 

Dodáváme kvalitní vázané krovy pro novostavby i rekonstrukce. Výroba a montáž nového krovu je složitá a finančně náročná. Pokud je to alespoň trochu možné,  starý krov se sanžíme zachránit a navrhujeme opravy nebo výměny poškozených částí. 

 

 

Image

Vazníky

Klasický krov nebo vazníková konstrukce? Klasický krov nabízí větší využití užitného prostoru. Příhradový vazník dokáže zastřešit libovolný půdorys. Hodí se na střechy všech velikostí od rodinných domů až po supermarkety a výrobní haly. 

 

 

Image

Komíny

 

 

 

 

 

Izolace střech a podkroví - připravujeme

Pergoly - připravujeme

Altány - připravujeme

Stání pro auta - připravujeme


Pro všechny uvedené práce máme patřičná oprávnění a poskytujeme na ně záruku v délce 60 měsíců.